Shell Spirax S4 CX 10W jsou speciální hydraulické kapaliny, které byly vyvinuty tak, aby splňovaly požadavky normy Caterpillar TO-4.

Specifikace SAE/ISO: SAE 10W
Specifikace API/ISO:
Specifikace ACEA/DIN:
Specifikace výrobce: Allison C-4, Caterpillar TO-4, ZF TE-ML 03C (SAE 10W, 30), 07F (SAE 30), KOMATSU, KOMATSU-DRESSER, EATON, EATON FULLER, DANA, ROCKWELL

Cena: 3 226 Kč (vč. DPH 21%)
Cena bez DPH: 2 665,80 Kč

Skladem

Popis produktu
Shell Spirax S4 CX jsou speciální hydraulické kapaliny, které byly vyvinuty tak, aby splňovaly požadavky normy Caterpillar TO-4. Tyto kapaliny neobsahují žádné zlepšovače viskozitního indexu, takže se vyznačují mimořádnou mechanickou stabilitou a poskytují vynikající ochranu i vysoce zatíženým systémům. Obsahují modifikátory tření, které zajišťují bezproblémový chod všech zařízení. Shell Spirax S4 CX byly vyvinuty pro použití v moderních převodových systémech stavebních a zemědělských strojů. Dále jsou vhodné pro zadní nápravy, mokré brzdy a hydraulické okruhy mimosilniční mechanizace. Oleje Shell Spirax S4 CX jsou doporučeny do všech zařízení, ve kterých je výrobcem předepsán olej specifikace Caterpillar TO-4.

Alternativní produkty