Řada MOBIL Nuto H představuje vysoce kvalitní hydraulické oleje určené do průmyslových a mobilních provozních aplikací, které vyžadují oleje s ochranou proti opotřebení. Spojením vysoce kvalitních základových olejů a vybrané kombinace aditiv vznikl výrobek, který splňuje mnoho náročných parametrů nezbytných pro zvýšení výkonu a prodloužení životnosti zařízení.

Specifikace SAE/ISO: ISO VG 68
Specifikace API/ISO: DIN 51524 PART 2
Specifikace ACEA/DIN: ISO 11158 TYPE HM
Specifikace výrobce: AFNOR NF-E 48-690/1 AFNOR NF-E 48-603 HM Denison HF-0 Vickers I-286-S Vickers M-2950-S,Denison HF-0 Cincinnati Machine P-70

Cena: 1 774 Kč (vč. DPH 21%)
Cena bez DPH: 1 466 Kč

Dostupnost do 3-4 dnů

Popis produktu
Řada MOBIL Nuto H představuje vysoce kvalitní hydraulické oleje určené do průmyslových a mobilních provozních aplikací, které vyžadují oleje s ochranou proti opotřebení. Spojením vysoce kvalitních základových olejů a vybrané kombinace aditiv vznikl výrobek, který splňuje mnoho náročných parametrů nezbytných pro zvýšení výkonu a prodloužení životnosti zařízení. Oleje řady Nuto H podávají dobrý výkon v celé řadě součástí hydraulických soustav, které jsou vystavovány mírným až velmi náročným provozním podmínkám. Vysoká odolnost vůči oxidaci a chemická stabilita napomáhají regulovat tvorbu úsad a snižují riziko zadírání ventilů s následným snížením výkonu hydrauliky. Oleje mají prodlouženou životnost a jsou velmi dobře filtrovatelné, čímž se snižují náklady na údržbu. Poskytují dobrou antikorozní ochranu ve vlhkém prostředí, snadno odlučují vodu a mají dobrou schopnost odlučovat vzduch. Výrobky splňují požadavky celé řady autorizovaných (OEM) výrobců hydraulických zařízení a součástí.