Plně syntetická kapalina typu Dextron III pro automatické převodovky zaručující vozidlům dlouhodobou ochranu i v nejtěžších podmínkách.

Specifikace SAE/ISO:
Specifikace API/ISO:
Specifikace ACEA/DIN:
Specifikace výrobce: ZF TE-ML 03D, 04D, 14B, 16L, 17C, MAN 339 Typ Z2, V2, MB 236.9, VOITH 55.6336.XX, VOLVO 97341:39, Ford Mercon, GM DEXRON IIIG, Allison C-4

Cena: 2 324 Kč (vč. DPH 21%)
Cena bez DPH: 1 920 Kč

Skladem

Popis produktu
Shell SPIRAX S4 ATF HDX je syntetická kapalina do automatických převodovek nejvyšší kvality. Je formulována tak, aby splňovala nejnovější specifikace jako např. General Motors Dexron III a zároveň je optimalizovaná pro nejnáročnější požadavky výrobců převodovek. Tato kapalina je vyráběna ze syntetického olejového základu Shell XHVI a vybraných aditiv, což umožňuje dosáhnout optimálního výkonu za všech podmínek. Hydraulická kapalina Shell SPIRAX S4 ATF HDX je doporučena speciálně pro nejmodernější automatické převodovky. Umožňuje maximálně prodloužit výměnné lhůty i za ztížených provozních podmínek. Je rovněž vhodná pro použití v automobilech jako hydraulická kapalina, kapalina do posilovačů řízení a pro řadu manuálních převodovek.

Alternativní produkty