TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 je speciálně vyvinut pro motory PEUGEOT a CITROEN. Je vhodný pro všechny typy naftových a benzínových motorů. Vyhovuje zejména nejnovějším modelům, respektujícím normu Euro IV.

Specifikace SAE/ISO: SAE 5W-30
Specifikace API/ISO:
Specifikace ACEA/DIN: ACEA C2
Specifikace výrobce: PSA Peugeot / Citroën B71 2290, splňuje požadavky značky Toyota,ACEA A1/B1, ACEA A5/B5, ACEA C2, PSA B71 2290, TOYOTA

Cena: 149 Kč (vč. DPH 21%)
Cena bez DPH: 123 Kč

Dostupnost do 4 dnů

Popis produktu
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 je speciálně vyvinut pro motory PEUGEOT a CITROEN. Je vhodný pro všechny typy naftových a benzínových motorů. Vyhovuje zejména nejnovějším modelům, respektujícím normu Euro IV. Zajistí dokonalou čistotu a ochranu motoru před předčasným opotřebením. Je vhodný pro nejtěžší provozní podmínky. Je přizpůsoben všem jízdním stylem. TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 je olej na bázi technologie syntézy. Šetří pohonné hmoty. Vhodný pro benzinové a dieselové motory. Nová generace olejů LOW SAPS (s nízkým obsahem sulfátových popelů, fosforu a síry). Doporučený pro auta vybavené částicovým filtrem FAP a jinými systémy úpravy výfukových plynů.